Site Loader

Śnieżnobiały uśmiech to marzenie większości osób – niezależnie od płci czy pozycji społecznej. Wpływa bowiem pozytywnie na wizerunek, który ma ogromne znaczenie zarówno w sferze zawodowej, jak i towarzyskiej. Jeśli komuś zależy na efektywnym wybieleniu zębów, to powinien koniecznie skorzystać z usług specjalistycznego gabinetu stomatologicznego. Oferuje on wyłącznie sprawdzone metody pozwalające na rozjaśnienie szkliwa nawet o kilka tonów.

Satysfakcja gwarantowana

Udanie się do wykwalifikowanego dentysty to znakomite rozwiązanie przede wszystkim dlatego, że jest on w stanie bez problemu wybielić nasze zęby już podczas jednej wizyty. Co istotne, mamy tutaj pewność osiągnięcia znacznie lepszego efektu, aniżeli w przypadku stosowania jakichkolwiek past czy pasków dostępnych w drogeriach. Dodatkowo ryzyko pojawienia się niepożądanych powikłań zostaje ograniczone do minimum, gdyż ekspert posiada gruntowną wiedzę i dysponuje nowoczesnymi urządzeniami oraz akcesoriami. W razie wątpliwości odpowie na wszelkie pytania, wskazując jednocześnie właściwy kierunek działań. Gdy przeprowadzamy omawiany proces w zaciszu własnego domu, nie możemy liczyć na wymienione powyżej korzyści. U stomatologa w komfortowych warunkach usuniemy przebarwienia powstałe wskutek picia kawy lub herbaty, nałogowego palenia papierosów czy naturalnego starzenia się szkliwa. Jeśli interesuje nas profesjonalne wybielanie zębów Poznań – dentystabiczyskomurawa.pl to miasto, gdzie znajdziemy co najmniej kilka godnych uwagi gabinetów.

Naświetlanie to nie jedyna opcja

Przed wybielaniem zaleca się zawsze wyeliminowanie kamienia nazębnego, który jest powszechną przyczyną stanów zapalnych, poważnych chorób przyzębia i brzydkiego zapachu z jamy ustnej. Trzeba też zadbać o uzupełnienie ubytków. Następnie warto poprosić stomatologa o wykonanie zabiegu z wykorzystaniem innowacyjnej lampy. Rozpoczyna się od nałożenia na zęby żelu tlenowego o działaniu ochronnym. Kolejny etap polega na skierowaniu niebieskiego światła emitowanego przez urządzenie na szkliwo. Aktywuje ono cząstki tlenu, rozjaśniając tym samym powierzchnię zębów. Procedura trwa maksymalnie 30-40 minut i nie powoduje większego dyskomfortu, a rezultat utrzymuje się przez około dwa lata. Alternatywę stanowi metoda nakładkowa, oparta na stosowaniu przez okres dwóch tygodni specjalnych nakładek z aktywnym żelem. Są perfekcyjnie dostosowane do kształtu szczęki pacjenta. Na uwagę zasługują jeszcze licówki porcelanowe (ewentualnie kompozytowe), czyli cieniutkie płatki świetnie maskujące nieestetyczne przebarwienia.

Alicja